Targi BEAUTY FORUM
odbędą się za:

Mistrzostwa Facepainting Trophy

 

Dziewiąta edycja mistrzostw Facepainting Trophy odbędzie się 22 września 2019 w Centrum Targowo-Kongresowym GLOBAL EXPO w Warszawie, podczas 32. targów BEAUTY FORUM. W finałowych zmaganiach weźmie udział 10 kandydatów o tytuł mistrzowski – decyduje kolejność zgłoszeń.


W ciągu 2 godzin kandydaci będą kreować prace nawiązujące do tematu przewodniego mistrzostw: Mityczne opowieści. Kunsztownymi motywami pokryte zostaną będą twarz, szyja i dekolt modelki.  


Prace uczestników oceniać będzie profesjonalne jury złożone z czterech specjalistów. Ocenie podlegają: jakość, technika, wykończenie, interpretacja tematu, pomysł, oryginalność, kompozycja, wrażenie ogólne.

Laureat I miejsca weźmie udział w międzynarodowych mistrzostwach Bodypainting Trophy podczas targów BEAUTY FORUM w Monachium 2019.

 

Temat: Mityczne opowieści

Regulamin mistrzostw.

Lista rezerwowa.

Podstawowy limit miejsc został wyczerpany. Uruchomiona została lista rezerwowa. Zapis na listę rezerwową NIE GWARANTUJE udziału w mistrzostwach. Udział w mistrzostwach jest możliwy wyłącznie w przypadku rezygnacji zarejestrowanego już uczestnika/uczestniczki.

Previous Next