Targi BEAUTY FORUM
odbędą się za:

Polskie Mistrzostwa w Zdobieniu Salonowym

Premierowa edycja mistrzostw dla kreatywnych stylistów paznokci - Polskie Mistrzostwa w Zdobieniu Salonowym NailArt Express odbędą się 21 września 2019 podczas 32. targów BEAUTY FORUM, w Centrum Targowo-Kongresowym GLOBAL EXPO w Warszawie. W konkurencji weźmie udział 20 uczestników, liczy się kolejność zgłoszeń.

Konkurs polega na wykonaniu zdobienia salonowego na trzech paznokciach jednej dłoni (palec serdeczny, środkowy i wskazujący) w czasie 40 minut, zgodnie z tematem przewodnim Autumn Dreams. Zdobienie powinno miec charakter salonowy/użytkowy.

Profesjonalne jury oceniać będzie m.in.: precyzję i technikę wykonania, kreatywność i pomysł oraz ogólny wygląd i charakter stylizacji.

Temat: Autumn Dreams

Regulamin mistrzostw.

Jury

Paulina Pastuszak | Prowadzi kursy na pięciu kontynentach, zwyciężczyni pucharu świata WorldCup Nail Art w Monachium. Jurorka, prelegentka, autorka technik Deep Gel Manicure, MetaLOVE, CoverEXPRESS. Dyrektor ds. merytorycznych Akademii Semilac. Współprowadząca Kosmetyczne Rewolucje w TVN Style.

 

 

Aleksandra Adamczyk | Universal Educator. Mistrzyni świata 2018 – NailArt Trophy w Monachium. 19-krotna laureatka mistrzostw stylizacji paznokci. Szkoleniowiec na terenie Dolnego Śląska oraz właścicielka salonu w Polanicy-Zdroju z 18 letnim doświadczeniem zawodowym.

 

 

Marta Tomaszewska | Instruktor marki Indigo. Z wykształcenia artysta plastyk. Od 17 lat związana z branżą stylizacji paznokci. Jej pasją jest malarstwo, w szczególności realizm w miniaturze. Specjalistka w dziedzinie zdobnictwa paznokci oraz wielokrotna mistrzyni na arenach mistrzostw w kraju, w Europie i USA.

 

 

Robert Klonowski | Wielokrotny laureat mistrzostw polskich oraz zagranicznych. Juror mistrzostw polskich i międzynarodowych. Instruktor marki TRUSCADA.