Witamy Odwiedzających

Dziękujemy za zainteresowanie udziałem w targach BEAUTY FORUM! W menu po lewej stronie znajdziecie wiele przydatnych informacji i wskazówek dotyczących poszczególnych sekcji tematycznych i wydarzeń towarzyszących targom BEAUTY FORUM.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż 33 targi BEAUTY FORUM - największe targi dla profesjonalistów w Polsce - odbędą się już niebawem, 26-27 września, w Warszawie w Centrum Targowo-Konferencyjnym GLOBAL EXPO. 2020 rok był dla nas wszystkich zaskakujący i choć na moment sytuacja epidemiologiczna zatrzymała nas w biegu, nie zatrzymała nas w rozwoju. Podczas wrześniowego weekendu zainaugurujemy wspólnie sezon jesień/zima w branży beauty wydarzeniem o przełomowym charakterze. Przestrzegając wszystkich wytycznych oraz zaleceń wyrażających troskę o bezpieczeństwo i komfort naszych gości, zapraszamy Was do miejsca, w którym kompleksowa oferta wystawiennicza i edukacyjna, spotykają się z najwyższymi standardami technologicznymi, logistycznymi i sanitarno-higienicznymi. Centrum Targowo-Konferencyjne GLOBAL EXPO już za kilka tygodni przywita Was znakomitą atmosferą, a Health and Beauty Media, jako organizator targów BEAUTY FORUM zapewni atrakcyjny program dla profesjonalistów.

Bogata oferta wystawiennicza, doskonały program edukacyjny, emocjonujące Polskie Mistrzostwa Makijażu i Nailpro Poland, prezentacje na BEAUTY POINT i w ramach MAKE-UP DAY Look & Learn - wszystko to możecie przeżyć live już 26-27 września 2020 r. Śledząc światowe trendy i czerpiąc inspirację z innowacyjnych technologii, które na co dzień wspierają nas w działaniach, postanowiliśmy też nadać temu wydarzeniu podwójny wymiar - imprezie live, towarzyszyć będzie jej wirtualna wersja - e-targi BEAUTY FORUM.

Hybrydowa formuła imprezy pozwoli aktywnie uczestniczyć w niej także tym, którzy z różnych powodów nie mogą być na odbywających się w Warszawie targach obecni fizycznie. Wirtualna platforma targowa to szereg ciekawych rozwiązań zapewniających komfortowe e-uczestnictwo zarówno w części wystawienniczej, jak i kongresowej. Seminaria Międzynarodowego Kongresu Kosmetycznego i MAKE-UP DAY Look & Learn będą dostępne nie tylko dla zwiedzających, ale także w trybie on-line. Zapewniamy także live-streaming mistrzostw, pokazów i prezentacji ze sceny BEAUTY POINT. Choć jesteśmy głęboko przekonani, że bezpośredni kontakt pozostaje niezastąpiony, cieszymy się, iż możemy zaoferować Wam rozwiązanie, które sprzyja budowaniu relacji i pozwala na kontynuację podejmowanych przez Was działań, pogłębianie wiedzy i poszukiwanie nowych inspiracji.

Nie możemy już doczekać się spotkania z Wami! Zarówno w realu jak i on-line!
Do zobaczenia we wrześniu.

 

Wiedzieć więcej

Międzynarodowy Kongres Kosmetyczny to znane i cenione wśród profesjonalistów wydarzenie edukacyjne. Nasi wykładowcy z wyczuciem i zaangażowaniem przekazują wiedzę na temat najnowszych osiągnięć szeroko pojętej estetyki, zagadnień biznesowych, istotnych dla profesjonalistów aspektów prawnych. Dzięki naszym wykładom będziecie na bieżąco, a nawet o krok do przodu!

Zobacz plan Międzynarodowego Kongresu Kosmetycznego.

 

Warto wiedzieć, że...

Podczas 32 edycji targów BEAUTY FORUM, która odbyła się 21-22 września 2019, na nieomal 12,5 tysiącach metrów kwadratowych ponad 950 firm i marek zaprezentowało najnowsze produkty, urządzenia i gorące trendy beauty. W targach wzięło ponad 13 000 odwiedzających. Mieli oni okazję zobaczyć i przetestować nowości, nawiązać ciekawe kontakty biznesowe, poznać innowacyjne rozwiązania technologiczne i marketingowe. 

 

Jesteśmy przekonani, że kompleksowy program 33 targów BEAUTY FORUM dostarczy Wam nowych inspiracji i zwiększy Wasz potencjał!

Z nami możesz więcej!

 

Relacja z 32. edycji targów BEAUTY FORUM