33. Targi BEAUTY FORUM w realu i online

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż 33 targi BEAUTY FORUM - największe targi dla profesjonalistów w Polsce - odbędą się już niebawem, 26-27 września, w Warszawie w Centrum Targowo-Konferencyjnym GLOBAL EXPO. 2020 rok był dla nas wszystkich zaskakujący i choć na moment sytuacja epidemiologiczna zatrzymała nas w biegu, nie zatrzymała nas w rozwoju. Podczas wrześniowego weekendu zainaugurujemy wspólnie sezon jesień/zima w branży beauty wydarzeniem o przełomowym charakterze. Przestrzegając wszystkich wytycznych oraz zaleceń wyrażających troskę o bezpieczeństwo i komfort naszych gości, zapraszamy Was do miejsca, w którym kompleksowa oferta wystawiennicza i edukacyjna, spotykają się z najwyższymi standardami technologicznymi, logistycznymi i sanitarno-higienicznymi. Centrum Targowo-Konferencyjne GLOBAL EXPO już za kilka tygodni przywita Was znakomitą atmosferą, a Health and Beauty Media, jako organizator targów BEAUTY FORUM zapewni atrakcyjny program dla profesjonalistów.

Bogata oferta wystawiennicza, doskonały program edukacyjny, emocjonujące Polskie Mistrzostwa Makijażu i Nailpro Poland, prezentacje na BEAUTY POINT i w ramach MAKE-UP DAY Look & Learn - wszystko to możecie przeżyć live już 26-27 września 2020 r. Śledząc światowe trendy i czerpiąc inspirację z innowacyjnych technologii, które na co dzień wspierają nas w działaniach, postanowiliśmy też nadać temu wydarzeniu podwójny wymiar - imprezie live, towarzyszyć będzie jej wirtualna wersja - e-targi BEAUTY FORUM.

Hybrydowa formuła imprezy pozwoli aktywnie uczestniczyć w niej także tym, którzy z różnych powodów nie mogą być na odbywających się w Warszawie targach obecni fizycznie. Wirtualna platforma targowa to szereg ciekawych rozwiązań zapewniających komfortowe e-uczestnictwo zarówno w części wystawienniczej, jak i kongresowej. Seminaria Międzynarodowego Kongresu Kosmetycznego i MAKE-UP DAY Look & Learn będą dostępne nie tylko dla zwiedzających, ale także w trybie on-line. Zapewniamy także live-streaming mistrzostw, pokazów i prezentacji ze sceny BEAUTY POINT. Choć jesteśmy głęboko przekonani, że bezpośredni kontakt pozostaje niezastąpiony, cieszymy się, iż możemy zaoferować Wam rozwiązanie, które sprzyja budowaniu relacji i pozwala na kontynuację podejmowanych przez Was działań, pogłębianie wiedzy i poszukiwanie nowych inspiracji.

Nie możemy już doczekać się spotkania z Wami! Zarówno w realu jak i on-line! Do zobaczenia we wrześniu.

Strefy wystawiennicze

Komfort zwiedzania i przejrzystość oferty, dzięki tematycznym strefom wystawienniczym

International Business Forum

Strefa zagranicznych inwestorów szukających partnerów biznesowych i dystrybutorów w Polsce

Scena Beauty Point

Ogólnodostępna scena pokazów firmowych i ceremonii finałowych mistrzostw

Fundacja Piękniejsze Życie

Wsparcie dla projektu warsztatów z pielęgnacji i makijażu w centrach onkologii

The MAKEUP DAY
Look & Learn

Inspirujące pokazy szkoleniowe zakresu wizażu oraz strefa marek

I Sympozjum Izby Kosmetologów

Osiem wykładów kosmetologii zaawansowanej oraz pięć  warsztatów Masterclass

Międzynarodowy Kongres Kosmetyczny

NAILS

Profesjonalna pielęgnacja i stylizacja paznokci

PMU

Makijaż permanentny i mikropigmentacja medyczna

BEAUTY BUSINESS

Marketing i zarządzanie w branży beauty

BODY EXPERT & FEET EXPERT

Pielęgnacja i modelowanie ciała & profesjonalna pielęgnacja stóp

LASHES & BROWS

Profesjonalna stylizacja rzęs i brwi

HIGH TECH BEAUTY & BEAUTY CLASSIC

Innowacyjne receptury, technologie i kosmetyka

Mistrzostwa i konkursy

Polskie Mistrzostwa Makijażu

Temat: Natural Glow
27 września 2020
Organizator: BEAUTY FORUM

BEAUTY FORUM AWARDS

Konkurs kosmetyki profesjonalnej
Organizator: BEAUTY FORUM


Partnerzy Medialni

Obserwuj nas:

BEAUTY FORUM W SOCIAL MEDIA

NAILPRO W SOCIAL MEDIA

Targi po godzinach: