Targi BEAUTY FORUM to...


… unikatowa pod względem charakteru, zasięgu i kompleksowości impreza dla profesjonalistów, o międzynarodowym charakterze, atrakcyjnym programie i doskonałej organizacji.

Targi BEAUTY FORUM to najważniejsza impreza dla profesjonalistów z branży beauty w Polsce, organizowana cyklicznie od 1997 roku. Jest to wydarzenie o precyzyjnie opracowanej formule, łączące biznes, edukacje i moc atrakcji w kompleksowy program zapewniający szerokie możliwości rozwoju osobom związanym z branżą kosmetyczną. 

Oferta targów dostosowana jest zarówno do potrzeb doświadczonych fachowców i przedstawicieli świata kosmetyki, właścicieli firm i gabinetów, jak i do tych, planujących rozpoczęcie aktywności zawodowej w branży kosmetycznej, w tym studentów i uczniów.

To tu, podczas każdej edycji, wiodące na polskim i międzynarodowym rynku firmy kosmetyczne prezentują swoje najnowsze trendy, produkty i zabiegi. To tu, co roku odbywają się premiery innowacyjnych rozwiązań. Tu wyłaniani są mistrzowie, wspierane są talent, pasja i kreacja. Targi BEAUTY FORUM to innowacyjne koncepcje, inspirujące interakcje, moc doświadczeń i szeroki wachlarz możliwości.

 

Koronawirus uniemożliwił nam i naszym wystawcom osobiste spotkania z Wami  na targach BEAUTY FORUM. Edycja wiosenna zaplanowana na marzec musiała zostać anulowana, a jesienne wydarzenie zostało przesunięte na maj 2021. Mocno wierzymy, że 15-16 maja 2021 spotkamy się na targach BEAUTY FORUM, ciesząc się z możliwości osobistych spotkań, jeszcze bardziej doceniając ich siłę.

 

Wiedzieć więcej!

Targi BEAUTY FORUM to unikatowa możliwość zdobycia wiedzy i nowych doświadczeń w tak kompleksowy a zarazem przystępny sposób. Starannie skomponowany program, aktualna tematyka seminariów o wysokim poziomie merytorycznym i najlepsi wykładowcy to nasze atuty.

 

Mistrzostwa i konkursy

Mistrzostwa organizowane w ramach targów BEAUTY FORUM to pełne emocji i widowiskowych kreacji zmagania najlepszych z najlepszych. Część konkurencji objęta jest klasyfikacją międzynarodową i stanowi przepustkę na arenę światowych zmagań. 

Relacja z 32. edycji targów BEAUTY FORUM