Witamy Odwiedzających

Dziękujemy za zainteresowanie udziałem w targach BEAUTY FORUM!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż 33 targi BEAUTY FORUM - największe targi dla profesjonalistów w Polsce - odbędą się 15-16 maja 2021, w Warszawie.

 

Wiedzieć więcej

Międzynarodowy Kongres Kosmetyczny to znane i cenione wśród profesjonalistów wydarzenie edukacyjne. Nasi wykładowcy z wyczuciem i zaangażowaniem przekazują wiedzę na temat najnowszych osiągnięć szeroko pojętej estetyki, zagadnień biznesowych, istotnych dla profesjonalistów aspektów prawnych. Dzięki naszym wykładom będziecie na bieżąco, a nawet o krok do przodu!

 

Warto wiedzieć, że...

Podczas 32 edycji targów BEAUTY FORUM, która odbyła się 21-22 września 2019, na nieomal 12,5 tysiącach metrów kwadratowych ponad 950 firm i marek zaprezentowało najnowsze produkty, urządzenia i gorące trendy beauty. W targach wzięło ponad 13 000 odwiedzających. Mieli oni okazję zobaczyć i przetestować nowości, nawiązać ciekawe kontakty biznesowe, poznać innowacyjne rozwiązania technologiczne i marketingowe. 

 

Jesteśmy przekonani, że kompleksowy program 33 targów BEAUTY FORUM dostarczy Wam nowych inspiracji i zwiększy Wasz potencjał!

Z nami możesz więcej!

 

Relacja z 32. edycji targów BEAUTY FORUM