Witamy Odwiedzających

Dziękujemy za zainteresowanie udziałem w targach BEAUTY FORUM! Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż wirtualne targi i kongres BEAUTY FORUM odbędą się 21-23 listopada 2020.

Korzystanie z platformy targowej będzie bezpłatne dla Odwiedzających, odpłatna będzie jedynie część kongresowa.

Sprzedaż online dostępów do wykładów organizowanych w ramach Targów i Kongresu BEAUTY FORUM ONLINE już ruszyła i potrwa do końca wydarzenia - czyli do 23 listopada 2020. Cena jednego wykładu: 14,90 zł. Cena obejmuje dostęp do wykładu, certyfikat udziału w formacie PDF do samodzielnego wydruku (certyfikat jest wysyłany na życzenie, po jego zamówieniu) oraz 30 dniowy dostęp do nagrania z wykładu.

 

Nie mogliśmy w tym roku spotkać się z Wami osobiście na targach BEAUTY FORUM. Edycja wiosenna zaplanowana na marzec musiała zostać anulowana, a jesienne wydarzenie, zgodnie z wolą 80% wystawców zostało przesunięte na maj 2021. Mocno wierzymy, że 15-16 maja 2021 spotkamy się na targach BEAUTY FORUM, ciesząc się z możliwości osobistych spotkań, jeszcze bardziej doceniając ich siłę.

Idąc z duchem czasu przygotowaliśmy wyjątkowe wydarzenie, jakim są wirtualne targi i kongres BEAUTY FORUM. Od 21 do 23 listopada 2020 roku uruchomiona będzie platforma on-line, która zapewni Wam zarówno możliwość zapoznania się z aktualną ofertą e-wystawców, nawiązanie nowych kontaktów, zdobycie potężnej dawki wiedzy. Premierowa trzydniowa cyfrowa formuła daje ciekawe możliwości zarówno pod kątem poznania oferty, kontaktu z wystawcami jak i uczestnictwa w seminariach kongresowych, webinariach i prezentacjach firm. Nieodłączną częścią organizowanych przez nas wydarzeń pozostaje warstwa merytoryczna w postaci programu kongresowego – w tym przypadku będą to seminaria on-line, które odbywać się będą live, z możliwością dostępu do nagrań w późniejszym czasie.