Witamy Wystawców

Dziękujemy za zainteresowanie targami BEAUTY FORUM. W menu po lewej stronie znajdziecie Państwo wiele przydatnych informacji oraz wskazówki dotyczące rejestracji.

33. edycja targów BEAUTY FORUM odbędzie się 26-27 września 2020 roku, w Centrum Targowo-Konferencyjnym GLOBAL EXPO, przy ul. Modlińskiej 6 d, w Warszawie. Imponująca przestrzeń, doskonała infrastruktura, wyjątkowe możliwości aranżacyjne oraz optymalne warunki prezentacji i szeroko pojętej współpracy, umożliwią wystawcom z kraju i zza granicy najwyższą jakość ekspozycji i promocji produktów i usług.

 

W skrócie o targach BEAUTY FORUM

Targi BEAUTY FORUM to najważniejsza impreza dla profesjonalistów z branży kosmetycznej w Polsce, organizowana cyklicznie od 1997 roku. Jest to wydarzenie o precyzyjnie opracowanej formule, łączące biznes, edukacje i moc atrakcji w kompleksowy program zapewniający szerokie możliwości rozwoju osobom związanym z branżą kosmetyczną.Dla Waszego komfortu, wygody oraz optymalizacji warunków współpracy z wybranym klientem profesjonalnym, obszar wystawienniczy zostanie podzielony na następujące strefy: Kosmetyka, Stopy i paznokcie, Strefa exclusive, International Business Forum.Strefa Exclusive to specjalny obszar wystawienniczy, zarezerwowany dla wystawców zainteresowanych nawiązaniem kontaktów biznesowych, bez oferty bezpośredniej sprzedaży. Natomiast International Business Forum to ekskluzywna strefa dla zagranicznych producentów i inwestorów, szukających partnerów biznesowych i dystrybutorów w Polsce.

 

Warto wiedzieć, że...

Podczas 32 edycji targów BEAUTY FORUM, która odbyła się 21-22 września 2019, na nieomal 12,5 tysiącach metrów kwadratowych ponad 950 firm i marek zaprezentowało najnowsze produkty, urządzenia i gorące trendy beauty. W targach wzięło ponad 13 000 odwiedzających. Mieli oni okazję zobaczyć i przetestować nowości, nawiązać ciekawe kontakty biznesowe, poznać innowacyjne rozwiązania technologiczne i marketingowe.   

Jesteśmy przekonani, że kompleksowy program 33 targów BEAUTY FORUM dostarczy Wam wielu inspiracji i możliwości nawiązania nowych relacji biznesowych. 

Z nami możesz więcej!

Relacja z 32. edycji targów BEAUTY FORUM