O nas

Health and Beauty Group jest międzynarodową firmą medialną oferującą swoim czytelnikom, wystawcom i klientom ponad 30 profesjonalnych czasopism oraz targi branżowe w 14 krajach. Grupa Health and Beauty Media w 2018 roku zostało członkiem międzynarodowej grupy Cosmoprof.

Nasze kompetencje a także wiara w kluczową rolę partnerstwa w relacjach biznesowych z klientami, pozwoliły nam zająć wiodące miejsce na rynku mediów i targów branżowych w całej Europie. Otwieramy nowe rynki dla naszych klientów, rozwijamy się razem z nimi, dzięki czemu utrzymujemy dynamikę zmian i wzmacniamy pozycję lidera.

Zobacz magazyn BEAUTY FORUM

Sprawdź aktualny numer naszego magazynu poświęcony najnowszym informacjom ze świata kosmetycznego oraz wiedzy niezbędnej do prowadzenia Twojego biznesu. 

Oddział polski Health and Beauty Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie działa od 1997 roku i wciąż prężnie się rozwija. W ofercie firmy znajdują się nie tylko najwyższej jakości imprezy wystawiennicze połączone z bogatą ofertą edukacyjną dla profesjonalistów, ale także magazyn branżowy, portale internetowe i szeroka gama szkoleń.

Kompleksowa oferta organizowanych przez Health and Beauty Media targów dostosowana jest zarówno do potrzeb doświadczonych fachowców, właścicieli, menadżerów i pracowników gabinetów, jak i do osób planujących rozpoczęcie aktywności zawodowej w branży beauty, w tym studentów i uczniów szkół kierunkowych.

Grupa Health and Beauty Media w 2018 została członkiem międzynarodowej grupy Cosmoprof. Celem przejęcia holdingu jest umocnienie pozycji na głównych rynkach i stworzenie bazy pod nowe wspólne projekty.

 

Targi BEAUTY FORUM i BEAUTY FORUM & HAIR  to coś więcej niż imprezy wystawiennicze: to profesjonalne platformy biznesowe, które cechuje ciągły rozwój, priorytetowa rola edukacji i komunikacji branży.  Health and Beauty Media Sp. z o.o. wspiera kreatywność, pasję i profesjonalizm. W ciągłym dialogu z branżą jest na bieżąco ze światowymi trendami i rynkowymi nowościami. Otwiera nowe rynki dla  klientów, wciąż rozwija się razem z nimi.

Nie przegap! Zakup bilet już teraz