Kalendarz targów

 

33. Targi BEAUTY FORUM 

by Cosmoprof

26-27.09.2020

Global EXPO, Warszawa

Targi BEAUTY FORUM od ponad 10 lat otwierają sezon jesień/zima w branży kosmetyki profesjonalnej. Imponująca oferta targów dostosowana jest do potrzeb doświadczonych fachowców jak i do tych, planujących rozpoczęcie aktywności zawodowej w branży. To tu wiodące na rynku firmy prezentują swoje najnowsze trendy, produkty i zabiegi. To tu, co roku odbywają się premiery innowacyjnych rozwiązań oraz wyłaniani są mistrzowie.

Zostań wystawcą.

 

7. Targi ON HAIR

by Cosmoprof

(dawniej Hair Forum)

24-25.10.2020

Global EXPO, Warszawa

Imponująca impreza wystawiennicza organizowana od 2014 roku, łącząca biznes, spektakularne show i edukację na najwyższym poziomie, a także dynamiczne i pełne atrakcji spotkanie specjalistów oraz pasjonatów sztuki fryzjerskiej. Targi to wyjątkowa okazja, by poznać najnowsze trendy i rozwiązania, zdobyć nowe umiejętności pod okiem największych autorytetów branży, spróbować sił w konkursowych rywalizacjach. Opens external link in new windowwięcej

Zostań wystawcą.

 

34. Targi BEAUTY FORUM

by Cosmoprof

6-7.03.2021

Global EXPO, Warszawa

Targi BEAUTY FORUM to najważniejsza wiosenna impreza dla profesjonalistów branży beauty w Polsce, organizowana od 1997 roku. Unikatowa formuła targów łączy biznes, edukacje i atrakcyjny program wydarzeń w kompleksową ofertę zapewniającą szerokie możliwości rozwoju osobom związanym z branżą beauty. Targi BEAUTY FORUM to najświeższe trendy, innowacyjne koncepcje, moc doświadczeń i szeroki wachlarz możliwości.