Kalendarz targów

 

33. Targi BEAUTY FORUM

by Cosmoprof

15-16.05.2021

Global EXPO, Warszawa

Targi BEAUTY FORUM to najważniejsza wiosenna impreza dla profesjonalistów branży beauty w Polsce, organizowana od 1997 roku. Unikatowa formuła targów łączy biznes, edukacje i atrakcyjny program wydarzeń w kompleksową ofertę zapewniającą szerokie możliwości rozwoju osobom związanym z branżą beauty. Targi BEAUTY FORUM to najświeższe trendy, innowacyjne koncepcje, moc doświadczeń i szeroki wachlarz możliwości.

 

34. Targi BEAUTY FORUM 

by Cosmoprof

25-26.09.2021

Global EXPO, Warszawa

Targi BEAUTY FORUM od ponad 10 lat otwierają sezon jesień/zima w branży kosmetyki profesjonalnej. Imponująca oferta targów dostosowana jest do potrzeb doświadczonych fachowców jak i do tych, planujących rozpoczęcie aktywności zawodowej w branży. To tu wiodące na rynku firmy prezentują swoje najnowsze trendy, produkty i zabiegi. To tu, co roku odbywają się premiery innowacyjnych rozwiązań oraz wyłaniani są mistrzowie.

 

7. Targi ON HAIR

by Cosmoprof

(dawniej Hair Forum)

2021 r.

Global EXPO, Warszawa

Imponująca impreza wystawiennicza organizowana od 2014 roku, łącząca biznes, spektakularne show i edukację na najwyższym poziomie, a także dynamiczne i pełne atrakcji spotkanie specjalistów oraz pasjonatów sztuki fryzjerskiej. Targi to wyjątkowa okazja, by poznać najnowsze trendy i rozwiązania, zdobyć nowe umiejętności pod okiem największych autorytetów branży, spróbować sił w konkursowych rywalizacjach. Opens external link in new windowwięcej

Zostań wystawcą.