Angelika Szlagowska

Fryzjerka pełna pasji zaangażowania w swoją pracę. Dusza artysty i zawodowiec w jednej osobie. Wiele lat prowadzi salon fryzjerski w Iławie. W 2022 roku w Helsinkach na Open Cup Finland zdobyła 2 złote i jeden srebrny medal.

15:30 - 16:15

Scena HAIR

KALEJDOSKOP - Siła zmiany - przegląd najciekawszych stylistycznych rozwiązań dla włosów słowiańskich

Przygotuj się na niezwykłą podróż przez świat mody włosowej! Grupa stylistów Four Reasons Polska zaprasza Cię na pokaz fryzjerski na scenie głównej podczas targów BEAUTY FORUM & HAIR Pod tytułem "KALEJDOSKOP - Siła zmiany", przedstawimy naszą wizję najnowszych trendów modowych sezonu Jesień Zima '23-'24, skupiając się na włosach słowiańskich.

 

Przygotuj się na niezapomniane stylizacje, nowatorskie strzyżenia i odważne koloryzacje. Modne fryzury 2023 to fascynujące połączenie elegancji, klasyki oraz nuty szaleństwa, przeniesione prosto z lat 90. W dziedzinie koloryzacji w tym sezonie dominują rudości i ciepłe blondy, które doskonale współgrają z modnymi teksturami fal i loków. Dodatkowo, zaprezentujemy panelowe koloryzacje, które zainspirują Cię do stworzenia na włosach Twoich klientów jeszcze więcej charakteru.

 

Dołącz do nas na pokazie fryzjerskim Four Reasons Polska i odkryj, jak możemy zmienić świat fryzjerstwa na lepsze! Nie przegap tej niepowtarzalnej okazji, by zobaczyć najciekawsze stylistyczne rozwiązania. Dołącz do naszej modowej rewolucji i odkryj siłę zmiany!

 

Bilet wstępu na targi daje możliwość bezpłatnego udziału w pokazach. Ilość miejsc, w tym miejsc siedzących, ograniczona.