Dr n. med. Izabela Załęska

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Tytuł doktora uzyskała na wydziale lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego. Międzynarodowy ekspert w dziedzinie Kosmetologii. Wieloletni praktyk, trener, a także nauczyciel akademicki. Obecnie wykładowca ANS w Nowym Targu, także Wyższej Szkoły Planowania Strategicznego w Dąbrowie Górniczej, gdzie prowadzi zajęcia na studiach podyplomowych w dziedzinie estetyki. Współtwórca linii kosmoceutyków dla brytyjskiej marki. Członek międzynarodowych organizacji. Dr Izabela Załęska to również specjalista na co dzień pracujący w Klinikach Młodości w Krakowie oraz klinikach medycznych w Londynie. Autorka ponad 40 publikacji naukowych oraz artykułów popularnonaukowych i eksperckich związanych z jej specjalizacją zawodową, a także książki „Mezoterapia w praktyce”.

Prelegent licznych konferencji min. w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii, Chinach, Japonii, Irlandii czy Malezji.

Od 2019 pełni także rolę Redaktora Naczelnego Aesthetic Business, a od 2022 Prezesa International Association of Mesotherapy IAM.

13:00-14:00

Anti aging

Zaawansowane techniki w stymulacji tkankowej

Piętro 1 | Sala C1

 

Podczas wykładu dowiesz się:
- jakie substancje wyznaczają trendy dzisiejszej stymulacji mając na uwadze bezpieczeństwo pracy i efekty zabiegowe?
- jak łączyć substancje aby uzyskać więcej - bezpieczeństwo i rezultaty?
- jak łączyć stymulatory zabiegowe z innymi zabiegami - jak pracować holistycznie, w jakiej kolejności wykonywać poszczególne zabiegi estetyczne?

 

Partnerem merytorycznym wykładu jest IAM.

 

Bilet wstępu na targi daje możliwość bezpłatnego udziału w wykładach, liczba miejsc ograniczona.