Izabela Sylwia Polak

Mistrzyni Polski w kategorii Barber w 2022 r.,  Laureatka 2 miejsca w kategorii Fryzura Ślubna Artystyczna podczas festiwalu Hair & Fair w Katowicach w 2019r.  Laureatka 3 miejsca międzynarodowego konkursu on line w kategorii fryzura ślubna w 2021r.  Fryzjeromania tak nazwała swój salon i to mówi wszystko.

12:50 – 13:20

Scena BARBERSKA

Pokaz Strzyżeń Męskich - Odkryj nowe trendy w świecie męskich fryzur!

Zapraszamy na niezapomnianą podróż do świata męskiej stylizacji włosów. Nasz pokaz to wyjątkowa okazja, aby zobaczyć najnowsze trendy w strzyżeniach męskich, które zdobywają coraz większą popularność wśród mężczyzn na całym świecie.

Podczas naszego pokazu przedstawimy różnorodne techniki strzyżeń, które nadają włosom męskim charakterystyczną formę i styl. Pokażemy, jak zróżnicowane fryzury mogą wpływać na wygląd i pewność siebie mężczyzny.

Nasi doświadczeni fryzjerzy zaprezentują różnorodne fryzury męskie, od klasycznych strzyżeń po bardziej nowoczesne i awangardowe stylizacje. Pokażemy, jak odpowiednie strzyżenie może uwypuklić cechy twarzy, nadając niepowtarzalny wygląd.

Nie zabraknie również informacji na temat pielęgnacji włosów męskich i produktów, które mogą pomóc utrzymać fryzurę w doskonałej kondycji.

Dołącz do nas na tym pełnym inspiracji pokazie Strzyżeń Męskich i odkryj nowe możliwości dla swojej własnej stylizacji fryzur!

 

Bilet wstępu na targi daje możliwość bezpłatnego udziału w pokazach. Ilość miejsc, w tym miejsc siedzących, ograniczona.