Justyna Skarbek

Kosmetolog, ekspert i trener branży beauty z 15 doświadczeniem pracy z klientami w terapiach zabiegowych. Prelegentka, wykładowca, autorka artykułów dla pism branżowych oraz praktyk rozwoju osobistego.

Specjalizuje się w diagnozie kosmetologicznej i sprzedaży terapii zabiegowych. W trakcie bezpośredniej pracy „przy fotelu” z klientami, przeprowadziła 10 000 rozmów, co pozwoliło zdobyć nieocenione umiejętności, a przede wszystkim wiedzę na temat tego czego klienci oczekują od profesjonalistów w branży beauty.

Przez 15 lat równocześnie budowała markę największego Medical SPA w Radomiu wraz z 12 osobowym zespołem ekspertów, różnej dziedziny kosmetologii.

Ukończyła Wyższą szkołę kosmetyki i Pielęgnacji zdrowia ze specjalizacją z kosmetyki estetycznej. Absolwentka studiów podyplomowych psychologii i zarządzania na uniwersytecie SWPS w Warszawie. Adeptka programu Kamili Rowińskiej Master Business Training i Akademii trenera.

Nauczy jak ważne jest, aby znać oczekiwania klientów względem terapii, jak przeprowadzić i wykorzystać szczegółowe diagnozy swoich klientów w celu proponowania najbardziej odpowiednich planów zabiegowych, przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiej jakości usług i zwiększaniu sprzedaży. Pokaże, ile wartości może przynieść dla biznesu umiejętne zrozumienie i analiza potrzeb klienta, a następnie stworzenie opartego na tym planu terapii, by spełnić oczekiwania i potrzeby Twoich klientów.

14:15-15:15

Biznes i Marketing

Kluczowe błędy obniżające sprzedaż (panel dyskusyjny)

Piętro 1 | Sala C2

 

Podczas panelu dyskusyjnego dowiesz się:
- jakie najczęściej popełniasz błędy świadomie i nieświadomie podczas sprzedaży w gabinecie?
- dlaczego „pierwszego wrażenia” nie zrobisz „drugi raz” i jakie ma to znaczenie w branży Beauty?
- czy brak wiedzy o produkcie i ofercie może być kluczowym elementem blokującym efektywną sprzedaż?

 

Bilet wstępu na targi daje możliwość bezpłatnego udziału w wykładach, liczba miejsc ograniczona.