Katarzyna Złamaniec

Założycielka Atelier & Academy, wizjonerka, liderka, mistrzyni fryzjerstwa i stylizacji, pasjonatka życia, inspiratorka i międzynarodowa edukatorka marki Z.one Concept Polska. W branży obecna i aktywna od przeszło 20 lat. Od 15 lat prowadzi Akademię w Rzeszowie, która marzyła jej się od samego zalążka tej pasji i od początku przygody z fryzjerstwem. W pracy stawia na relacje z ludźmi, profesjonalizm, kreatywność.

Kocha być częścią twórczych i artystycznych projektów. Jest autorką wielu szkoleń fryzjerskich, dzięki którym dzieli się wiedzą i doświadczeniem z tymi, którzy chcą się doskonalić i szukają inspiracji. Tworzy autorskie kolekcje oraz sesje zdjęciowe.

12:20 – 12:50

Scena HAIR

Istota

Kolekcja „ISTOTA” Inspirowana formami wielowarstwowymi jak w nieoczywistych realizacjach artystki Magdaleny Abakanowicz pragnęłam stworzyć formy zamknięte, geometryczne ale pełne powietrza, lekkości, które dosłownie unoszą całą strukturę fryzury. Nakładałam na siebie poszczególne warstwy włosów napełniając je przestrzenią, które przenikają przez siebie dając efekt trójwymiaru.

 

Bilet wstępu na targi daje możliwość bezpłatnego udziału w pokazach. Ilość miejsc, w tym miejsc siedzących, ograniczona.