Łukasz Bronikowski

Pochodzi z Olsztyna. Jego przygoda z fryzjerstwem rozpoczęła się w 2016 r. Jest pasjonatem fryzjerstwa męskiego oraz barberingu. Napędza go kreatywność i ciągły rozwój. Cały czas wyznacza nowe cele i podnosi poprzeczkę. Lubi dzielić się wiedzą i nie mieć ograniczeń. Jest fanem fryzur klasyczny oraz nowoczesnych.

Największe sukcesy: 2018 1 miejsce w ogólnopolskich mistrzostwach fryzjerstwa o puchar prezydenta Olsztyna; 2018 1 miejsce oraz tytuł mistrza polski we fryzjerstwie męskim juniorów; 2021 1 miejsce w konkursie  Rica Masters; 2022 2 miejsce w kwadratowym jeżu flatt Top; 2022 1 miejsce w międzynarodowych mistrzostwach Barber’s Battle.

14:50 – 15:35

Scena BARBERSKA

Fade Control

Moja wizja pojęcia czym jest „fade”.

Podczas pokazu prowadzący omówi i przedstawi algorytm i geometrię oraz punktów oporowych czaszki, który ułatwi proces tworzenia najbardziej czystych cieniowań. Przeanalizuje i dopasuje techniki do kształtu twarzy, osobowości klienta i jego potrzeb. Prowadzący zwróci uwagę na to, jak ważne są kolory w Fade, na jednym modelu przedstawi 2 różne cieniowania oraz stylizacje.

 

Bilet wstępu na targi daje możliwość bezpłatnego udziału w pokazach. Ilość miejsc, w tym miejsc siedzących, ograniczona.