Marta Robak

Laureatka wielu prestiżowych konkursów w Polsce i na świecie. Mistrzyni Świata i trzykrotna Mistrzyni Europy we Fryzjerstwie Artystycznym. Ambasador i Dyrektor Artystyczny Kaaral Polska. Pomaga w tworzeniu wizerunku znanych osobistości i celebrytów jako Ekspert w TVN Style i TVP. Szkoleniowiec z zakresu nowoczesnego fryzjerstwa i kreowania trendów. Członek międzynarodowej grupy artystycznej Kaaral. Zapraszana jest na seminaria i pokazy na całym świecie. Autorka wielu kolekcji fryzur publikowanych  w czasopismach modowych oraz na pokazach mody. Nagrodzona tytułem Międzynarodowego Stylisty roku w Mirror Awards - Canada oraz Hairdressing Prestige Awadrs 2023 w kategoriach - Stylista Roku i Kolekcja Roku. Właściciel i stylista w autorskim Atelier Fryzjerskim we Wrocławiu.

13:40 – 14:10

Scena HAIR

Haute coiffure

To niezapomniane wydarzenie przygotowane przez Dyrektor Artystyczną Kaaral Polska - Martę Robak oraz Magdalenę Dahlke, jest inspirowane słynnymi pokazami mody z wybiegów w Paryżu, Mediolanie i Nowym Jorku.

 

Artystyczny pokaz fryzur w nowoczesnym wydaniu, który łączy w sobie sztukę fryzjerstwa z najświeższymi trendami. Wśród prezentowanych strzyżeń i upięć pojawią się różnorodne kształty, faktury i stylizacje, niekiedy wręcz zaskakujące dla odbiorcy, niemniej wykonane z wielką starannością o szczegóły. Dla podkreślenia całokształtu pokazu, Stylistki zadecydowały wybrać modelki o zróżnicowanych typach urody, aby stworzyć harmonijne wizerunki, pełne gracji, a zarazem o własnym, niepowtarzalnym charakterze. Sylwetki będą dopełniać współgrające z fryzurami kreacje.

 

"Haute coiffure"  to doskonała okazja, aby zaczerpnąć inspiracji, poszerzyć swoją wiedzę na temat fryzur i odkryć fascynujące propozycje dla nowego kobiecego stylu.

 

Bilet wstępu na targi daje możliwość bezpłatnego udziału w pokazach. Ilość miejsc, w tym miejsc siedzących, ograniczona.