Maciej Olejnik (Barber Czaruje)

Od 10 specjalizuje się we fryzjerstwie męskim. Prowadzi szkolenia dla fryzjerów z całej Europy, szerząc wizję świadomego fryzjerstwa oraz dbania o swój wizerunek. W Internecie edukuje od 4 lat gdzie zebrał widownię liczącą bagatela pół miliona obserwatorów. Miesięcznie jego filmy ogląda ok 2 miliony osób z całej Polski, szukających inspiracji fryzjerskich. Lata doświadczenia w branży nauczyły go pokory, która każdego dnia koresponduje z nieustającą wrodzoną ambicją, ciągle nie pozwalając mu zwolnić. Edukuje nie tylko fryzjerów, ale również klientów branży, wierząc, że świadomy klient, to podstawa do chęci rozwoju przez fryzjerów. Uwielbia występować na scenie i jest mu ogromnie miło, że niedługo wystąpi przed Wami!

12:40 - 13:10

Scena HAIR & BARBER

Świadomy Barber - Stań się Twórcą, zamiast być Odtwórcą!

Maciej Olejnik przeniesie was w swój świat Hair Designu, gdzie fryzury tworzy na bazie wiedzy i doświadczenia a nie przypadku. Przedstawi filozofię pracy połączoną z kreatywnością i niesztampowymi formami. To nie będzie fryzjerstwo męskie jakie znaliście dotychczas. Barber Czaruje na scenie opowie wam o autorskim programie trójpodziału konsultacji oraz zaprezentuje 3 fryzury z którymi zabierze do swojego świata i które będą opowieścią o jego fryzjerskiej drodze. Wychodzi z założenia, że nie chcę być fryzjerem, który tylko skraca włosy a projektantem, który potrafi kreować i eksponować indywidualności swoich klientów. Jeśli utożsamiasz się z tą dewizą, to musisz zobaczyć ten pokaz!

 

Maciej Olejnik | Od 10 specjalizuje się we fryzjerstwie męskim. Prowadzi szkolenia dla fryzjerów z całej Europy, szerząc wizję świadomego fryzjerstwa oraz dbania o swój wizerunek. W Internecie edukuje od 4 lat gdzie zebrał widownię liczącą bagatela pół miliona obserwatorów. Miesięcznie jego filmy ogląda ok 2 miliony osób z całej Polski, szukających inspiracji fryzjerskich. Lata doświadczenia w branży nauczyły go pokory, która każdego dnia koresponduje z nieustającą wrodzoną ambicją, ciągle nie pozwalając mu zwolnić. Edukuje nie tylko fryzjerów, ale również klientów branży, wierząc, że świadomy klient, to podstawa do chęci rozwoju przez fryzjerów.