Miłosz Izdebski

Swoją wiedzę zdobywał ucząc się w najlepszych akademiach fryzjerskich w Polsce i na świecie, między innymi w Warszawie, Katowicach, Sankt Petersburgu, Barcelonie i Berlinie. Przez lata był instruktorem Wella Professionals. Przeszkolił wielu fryzjerów w całej Polsce. Jest autorem licznych szkoleń. Prowadził pokazy z najwybitniejszymi stylistami w Polsce. Występował na scenie głównej prestiżowej gali Trend Vision Polska. Udzielał wywiadów do gazet, a także przygotowywał stylizacje fryzur gwiazd do sesji zdjęciowych w znanych magazynach. Udzielał wywiadów w radiu. W telewizji TVN Media promował markę Londa. Czesał w pokazach mody, m. in. dla Mariusza Przybylskiego. Przygotowywał fryzury laureatów „TELEKAMER”. Prowadzi salon oraz akademię w Koszalinie, której jest założycielem. Prowadzi szkolenia w całej Polsce i w wielu krajach w Europie. Twórca międzynarodowego programu ,,Hair Camp". Od niedawna także sędzia Open International  Championship.

 

15:40 -16:10

Scena HAIR & BARBER

Praktyczne i Nowoczesne

Czyli jak w praktyczny sposób radzić Sobie z włosami w zakresie strzyżeń oraz koloryzacji. Jakie nowości panują we fryzjerstwie i w jaki sposób wprowadzać je do salonu. Techniki koloryzacji oraz strzyżeń będą tematem przewodnim tego pokazu.

 

Miłosz Izdebski | Swoją wiedzę zdobywał ucząc się w najlepszych akademiach fryzjerskich w Polsce i na świecie, między innymi w Warszawie, Katowicach, Sankt Petersburgu, Barcelonie i Berlinie. Przez lata był instruktorem Wella Professionals. Przeszkolił wielu fryzjerów w całej Polsce. Jest autorem licznych szkoleń. Prowadził pokazy z najwybitniejszymi stylistami w Polsce. Występował na scenie głównej prestiżowej gali Trend Vision Polska. Udzielał wywiadów do gazet, a także przygotowywał stylizacje fryzur gwiazd do sesji zdjęciowych w znanych magazynach. Udzielał wywiadów w radiu. W telewizji TVN Media promował markę Londa. Czesał w pokazach mody, m. in. dla Mariusza Przybylskiego. Przygotowywał fryzury laureatów „TELEKAMER”. Prowadzi salon oraz akademię w Koszalinie, której jest założycielem. Prowadzi szkolenia w całej Polsce i w wielu krajach w Europie. Twórca międzynarodowego programu ,,Hair Camp". Od niedawna także sędzia Open International  Championship.