Viola Preuss

Dystrybutor Amerykańskiej Szkoły Fryzjerskiej Pivot Point International w Polsce, wieloletnie doświadczenie w tworzeniu programów szkoleniowych dla uczniów i nauczycieli zawodu.

13:00 - 13:30

Strefa Ucznia i Nauczyciela

PROJEKTOWANIE FRYZUR – NAJNOWSZA KSIĄŻKA INSTRUKTAŻOWA PIVOT POINT – CUT SYSTEM LADIES – jak wykorzystać system Pivot Point w nauczaniu

Pivot Point dla nauczycieli zawodu. Prezentacja możliwości szkoleniowych z wykorzystaniem innowacyjnych akcesoriów i narzędzi pracy tj, przestrzenne modele form strzyżenia, główki magnetyczne, książki instruktażowe, filmy step by step. Komputerowy program projektowania fryzur jako narzędzie do kwalifikacji zawodowej.

- jak wesprzeć pracę nauczyciela w szkole, jak uzupełnić wiedzę i umiejętności uczniów, jak zorganizować innowacyjne i atrakcyjne zajęcia.

14:30 - 15:00

Strefa Ucznia i Nauczyciela

KOMPUTEROWY PROGRAM PROJEKTOWANIA FRYZUR HAIR CONCEPT – Jak wykorzystać program w nauce projektowania fryzur

Komputerowy Program Hair Concept, fryzury zaprojektowane i wykonane przez stylistów, świetne narzędzie do projektowania fryzury i konsultacji z klientem. Podczas warsztatów pokażemy wszystkie funkcje jak wybór koloru, formy, struktury czy długości włosów, dopasowanie do kształtu twarzy, nieograniczona możliwość wyboru fryzur.