Targi odbędą się za

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

TARGI I KONGRES

BEAUTY FORUM & HAIR
by Cosmoprof

14-15 września 2024

WARSZAWSKIE CENTRUM EXPO XXI
ul. Prądzyńskiego 12/14

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Partner Specjalny

Sponsorzy Platynowi

Są już z nami:

(stan aktualizowany na bieżąco)

Od 27 lat Health and Beauty Media, a od 2018 roku również członek międzynarodowej grupy Cosmoprof, organizuje najważniejsze w Polsce targi dla profesjonalistów branży beauty!

Targi BEAUTY FORUM & HAIR to wyjątkowy pod względem charakteru i zasięgu event skierowany do profesjonalistów branży kosmetycznej i  fryzjerskiej. Kompleksowa oferta targów została dostosowana zarówno do potrzeb doświadczonych fachowców, właścicieli, menadżerów i pracowników gabinetów kosmetycznych, salonów medycyny estetycznej, salonów fryzjerskich jak i osób planujących rozpoczęcie aktywności zawodowej w branży kosmetycznej i fryzjerskiej, w tym inwestorów, studentów i uczniów szkół kierunkowych. Zapraszamy również przedstawicieli drogerii i aptek.

BEAUTY FORUM & HAIR Dlaczego warto?

Poznaj 6 powodów, dla których warto było spotkać się we wrześniu na targach BEAUTY FORUM & HAIR!

Zawsze na bieżąco!

Pełne spektrum sektora kosmetycznego w jednym miejscu. Możliwość sprawdzenia, w którą stronę idzie branża beauty!

1

Okazje biznesowe

Targi to najlepszy sposób na weryfikację i podjęcie nowych przedsięwzięć biznesowych.

2

Wyjątkowe pokazy

Fantastyczne pokazy, inspirujące prezentacje firmowe, wzruszające jubileusze oraz ceremonie wręczenia nagród laureatom mistrzostw.

3

Edukacja

Na targach czeka na Ciebie ogromna dawka wiedzy, która da Ci przewagę nad konkurencją!

4

Ekscytujace mistrzostwa

Możliwość wzięcia udział w mistrzostwach, lub kibicowania uczestnikom - niezapomniane emocje.

5

Strefy tematyczne

Dla komfortu zwiedzania obszar wystawienniczy został podzielony na strefy tematyczne.

6

Targi audytowane przez CENTREX, niezależną organizację reprezentującą branżę targową w Europie.

Bilet wstępu na targi!

Bilet wstępu na targi daje możliwość bezpłatnego udziału w wykładach organizowanych w ramach Kongresu oraz w pokazach na scenach!

UWAGA: Jeśli jesteś Subskrybentem GOLD portalu BEAUTY FORUM otrzymasz bilety wstępu na targi w ramach aktywnej subskrypcji. Sprawdź subskrypcję.

1 zł z każdego sprzedanego biletu wstępu na targi zostanie przekazana na cele Fundacji Piękniejsze Życie!
Fundacja pomaga kobietom chorym na raka organizując bezpłatne warsztaty z pielęgnacji i makijażu.

Kompleksowa oferta targów została dostosowana zarówno do potrzeb doświadczonych fachowców, właścicieli, menadżerów i pracowników gabinetów kosmetycznych, salonów medycyny estetycznej i salonów fryzjerskich, jak i osób planujących rozpoczęcie aktywności zawodowej w branży kosmetycznej lub fryzjerskiej, w tym inwestorów, studentów i uczniów szkół kierunkowych. Zapraszamy również przedstawicieli drogerii i aptek.

Uczniowie szkół ponadpodstawowych, policealnych, pomaturalnych, studenci szkół wyższych oraz uniwersytetów, uczący się i studiujących na kierunkach związanych z kosmetyką i kosmetologią, farmacją, chemią kosmetyczną, fizjoterapią, medycyną, pielęgnacją i ochroną zdrowia lub fryzjerstwem po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej lub studenckiej (dla uczniów do 26 roku życia) mogą nabyć bilet ulgowy.

W przypadku chęci zakupu biletów grupowych dla szkół prosimy o kontakt pod nr. telefony +22 858 79 55 lub drogę e-mailową [email protected] 

Wstęp dla dzieci do 14 roku życia jest bezpłatny. 

Kongres

Podczas obu dni targów BEAUTY FORUM & HAIR na uczestników będzie czekać ogromna dawka wiedzy od najlepszych profesjonalistów w branży. Wykłady odbędą się w ramach kongresu na I piętrze centrum targowego oraz na Scenie Make-up & Style. Uczestnicy po wykładzie będą mogli zamówić certyfikat w cenie 17.90 zł. 

Bilet wstępu na targi daje możliwość bezpłatnego udziału w wykładach. 

Partnerzy merytoryczni

Aarkada
JOLASH_LOGO_JOLASH_jpg
GNBLAB_MollyLac1 logo
centrum podologii
Kryolan,jpg
ACMP_logo_nanili_black
PROF. COSMETICA_logo CHANTARELLE Laboratory Derm Aesthetics_NOWE_2019-samo copy PNG
KWADRON_PERMANENT_MAKEUP_BLK-1
pieknie o prawie
SALVEO_Indiba_logo
mazbit
SB INVEST_PIMP MY LASHES
ITP_logo ITP
MOLLON_bez
PODOLAND_logo

Trendy i regulacje w branży kosmetycznej

Zapraszamy wszystkich producentów oraz dystrybutorów związanych z branżą beauty do udziału w dwóch spotkaniach z ekspertami Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego

Bilet wstępu na targi daje możliwość bezpłatnego udziału w spotkaniach.

Look & Learn

Podczas targów BEAUTY FORUM & HAIR odbędą się dwa płatne szkolenia Look & Learn z Adamem Szulcem oraz jego ekipą z Jama & Friends.

Kup bilet! Cena jednego szkolenia - 190 zł. Każdy uczestnik otrzyma dodatkowo dwudniowy bilet wstępu na targi oraz certyfikat udziału.

Sceny i wydarzenia kosmetyczne

Podczas targów BEAUTY FORUM & HAIR będą mogli Państwo poznać trendy, nowości oraz sięgnąć po najnowsze informacje z branży beauty, a także poczuć emocje podczas finałów mistrzostw i konkursów kosmetycznych.  Nie można przeoczyć także kreatywnych pokazów z zakresu makijażu i stylizacji paznokci.

Bilet wstępu na targi daje możliwość bezpłatnego udziału w pokazach.

Sceny i wydarzenia fryzjerskie

Podczas targów BEAUTY FORUM & HAIR głodnych wiedzy zapraszamy na pokazy szkoleniowe z zakresu fryzjerstwa i barberingu, oraz finały mistrzostw i konkursów fryzjerskich!

Bilet wstępu na targi daje możliwość bezpłatnego udziału w pokazach.

Strefy wystawiennicze

Dla komfortu zwiedzania obszar wystawienniczy został podzielony na strefy tematyczne: kosmetyka klasyczna i aparaturowa, makijaż klasyczny i PMU, podologia, paznokcie i rzęsy, EKO & more, fryzjerstwo, barbering oraz szkoły, uczelnie, kursy.

Mistrzostwa i konkursy

Każdej organizowanej przez nas imprezie nieodłącznie towarzyszą emocjonujące mistrzostwa i konkursy! Podczas targów BEAUTY FORUM & HAIR odbędą się m.in. Konkurs Young Talent Cup, Mistrzostwa Facepainting Trophy oraz mistrzostwa organizowane przez naszych partnerów.

Relacje z poprzednich edycji

Targi to doskonała okazja do nawiązywania kontaktów biznesowych, wymiany doświadczeń i prezentacji nowości branżowych. To miejsce, gdzie rozwijają się relacje i poznaje się trendy rynkowe. Zobacz, jak prezentowały się minione edycje naszych targów.

INFO

Chcesz wiedzieć więcej? Aktualności

Partnerzy i Patroni

Kolejne targi już wkrótce! BEAUTY FORUM 2025

1 - 2 marca

BEAUTY FORUM & HAIR 2025

13 - 14 września