Targi odbędą się za
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

TARGI I KONGRES

BEAUTY FORUM
by Cosmoprof

9-10 MARCA 2024 r.

WARSZAWSKIE CENTRUM EXPO XXI
ul. Prądzyńskiego 12/14

Targi odbędą się za

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Partner Specjalny

Sponsorzy Platynowi

Od 26 lat Health and Beauty Media, a od 2018 roku również członek międzynarodowej grupy Cosmoprof, organizuje największe w Polsce targi dla profesjonalistów branży beauty!

Targi BEAUTY FORUM to wyjątkowy pod względem charakteru i zasięgu event skierowany do profesjonalistów branży kosmetycznej. Kompleksowa oferta targów została dostosowana zarówno do potrzeb doświadczonych fachowców, właścicieli, menadżerów i pracowników gabinetów kosmetycznych, salonów medycyny estetycznej, jak i osób planujących rozpoczęcie aktywności zawodowej w branży kosmetycznej, w tym inwestorów, studentów i uczniów szkół kierunkowych. Zapraszamy również przedstawicieli drogerii i aptek.

BEAUTY FORUM Dlaczego warto?

Poznaj 6 powodów, dla których warto spotkać się w marcu na targach BEAUTY FORUM!

Zawsze na bieżąco!

Pełne spektrum sektora kosmetycznego w jednym miejscu. Możliwość sprawdzenia, w którą stronę idzie branża beauty!

1

Okazje biznesowe

Targi to najlepszy sposób na weryfikację i podjęcie nowych przedsięwzięć biznesowych.

2

Wyjątkowe pokazy

Fantastyczne pokazy, inspirujące prezentacje firmowe, wzruszające jubileusze oraz ceremonie wręczenia nagród laureatom mistrzostw.

3

Edukacja

Na targach czeka na Ciebie ogromna dawka wiedzy, która da Ci przewagę nad konkurencją!

4

Ekscytujace mistrzostwa

Możliwość wzięcia udział w mistrzostwach, lub kibicowania uczestnikom - niezapomniane emocje.

5

Strefy tematyczne

Dla komfortu zwiedzania obszar wystawienniczy został podzielony na strefy tematyczne.

6

Targi audytowane przez CENTREX, niezależną organizację reprezentującą branżę targową w Europie.

NOWOŚCI podczas targów BEAUTY FORUM

  • Strefa pokazów -  kosmetyki, urządzenia, zabiegi, usługi -  przestrzeń, w której Wystawcy zaprezentują najświeższe trendy, produkty i rozwiązania technologiczne wykorzystywane w nowoczesnych zabiegach na twarz i ciało. Zobacz harmonogram.
  • Strefa konsultacji - Borykasz się z problemem natury prawnej? Nie wiesz, jak złożyć sprawozdanie roczne BDO? A może zastanawiasz się, czy Twoja firma efektywnie wykorzystuje potencjał Social Media? Interesuje Cię skuteczne pozyskiwanie nowych klientów lub rozwój salonu? Strefa konsultacji to miejsce dla Ciebie! Zobacz harmonogram.

Bilety wstępu na targi!

Bilet wstępu na targi daje możliwość bezpłatnego udziału w wykładach organizowanych w ramach Kongresu oraz w pokazach na scenach!

1 zł z każdego sprzedanego biletu wstępu na targi będzie przekazana na cele Fundacji Piękniejsze Życie!
Fundacja pomaga kobietom chorym na raka organizując bezpłatne warsztaty z pielęgnacji i makijażu.

Kompleksowa oferta targów została dostosowana zarówno do potrzeb doświadczonych fachowców, właścicieli, menadżerów i pracowników gabinetów kosmetycznych, salonów medycyny estetycznej, jak i osób planujących rozpoczęcie aktywności zawodowej w branży kosmetycznej, w tym inwestorów, studentów i uczniów szkół kierunkowych. Zapraszamy również przedstawicieli drogerii i aptek.

Uczniowie szkół ponadpodstawowych, policealnych, pomaturalnych, studenci szkół wyższych oraz uniwersytetów, uczący się i studiujących na kierunkach związanych z kosmetyką i kosmetologią, farmacją, chemią kosmetyczną, fizjoterapią, medycyną, pielęgnacją i ochroną zdrowia po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej lub studenckiej (dla uczniów do 26 roku życia) mogą nabyć bilet ulgowy.
W przypadku chęci zakupu biletów grupowych dla szkół prosimy o kontakt pod nr. telefony +22 858 79 55 lub drogę e-mailową [email protected]

Wstęp dla dzieci do 14 roku życia jest bezpłatny. 

Kongres

Podczas obu dni targów BEAUTY FORUM na uczestników będzie czekała ogromna dawka wiedzy od najlepszych profesjonalistów w branży. Wykłady będą odbywały się w ramach kongresu na I piętrze centrum targowego oraz na scenie Make-up & Style. Program Uczestnicy po wykładzie będą mieli możliwość zamówienia certyfikatu w cenie 17.90 zł. Bilet wstępu na targi daje możliwość bezpłatnego udziału w wykładach, liczba miejsc ograniczona. 

Partnerzy merytoryczni Kongresu

Sceny i wydarzenia kosmetyczne

Podczas targów BEAUTY FORUM będą mogli Państwo poznać trendy, nowości oraz sięgnąć po najnowsze informacje z branży, a także poczuć emocje podczas finałów mistrzostw i konkursów kosmetycznych.  Nie można będzie przeoczyć także kreatywnych pokazów z zakresu makijażu, stylizacji rzęs i brwi. Bilet wstępu na targi daje możliwość bezpłatnego udziału w pokazach, liczba miejsc ograniczona.

Strefy wystawiennicze

Dla komfortu zwiedzania obszar wystawienniczy został podzielony na strefy tematyczne: Exclusive, kosmetyka klasyczna i aparaturowa, makijaż klasyczny i PMU, podologia, paznokcie i rzęsy, EKO & More, Szkoły, Uczelnie, Kursy oraz INTERNATIONAL BUSINESS FORUM - strefa dla zagranicznych producentów i inwestorów szukających partnerów biznesowych i dystrybutorów w Polsce.

Mistrzostwa i konkursy

Każdej organizowanej przez nas imprezie nieodłącznie towarzyszą emocjonujące mistrzostwa i konkursy! Podczas targów BEAUTY FORUM odbędą się Konkursy Młodych Talentów o Puchar BLUE DIAMOND i RED DIAMOND oraz Polskie Mistrzostwa Makijażu.

Relacje z poprzednich edycji

Targi to doskonała okazja do nawiązywania kontaktów biznesowych, wymiany doświadczeń i prezentacji nowości branżowych. To miejsce, gdzie rozwijają się relacje i poznaje się trendy rynkowe. Zobacz, jak prezentowały się minione edycje naszych targów.

INFO