Targi odbędą się za
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

TARGI I KONGRES

BEAUTY FORUM
by Cosmoprof

9-10 MARCA 2023 r.

WARSZAWSKIE CENTRUM EXPO XXI
ul. Prądzyńskiego 12/14

Targi odbędą się za

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Sponsorzy Platynowi

Partner Specjalny

Od 26 lat Health and Beauty Media, a od 2018 roku również członek międzynarodowej grupy Cosmoprof, organizuje największe w Polsce targi dla profesjonalistów branży beauty!

Targi BEAUTY FORUM to wyjątkowy pod względem charakteru i zasięgu event skierowany do profesjonalistów branży kosmetycznej. Kompleksowa oferta targów została dostosowana zarówno do potrzeb doświadczonych fachowców, właścicieli, menadżerów i pracowników gabinetów kosmetycznych, salonów medycyny estetycznej, jak i osób planujących rozpoczęcie aktywności zawodowej w branży kosmetycznej, w tym inwestorów, studentów i uczniów szkół kierunkowych. Zapraszamy również przedstawicieli drogerii i aptek. 

BEAUTY FORUM Dlaczego warto?

Poznaj 6 powodów, dla których warto spotkać się w marcu na targach BEAUTY FORUM!

Zawsze na bieżąco!

Pełne spektrum sektora kosmetycznego w jednym miejscu. Możliwość sprawdzenia, w którą stronę idzie branża beauty!

1

Okazje biznesowe

Targi to najlepszy sposób na weryfikację i podjęcie nowych przedsięwzięć biznesowych.

2

Wyjątkowe pokazy

Fantastyczne pokazy, inspirujące prezentacje firmowe, wzruszające jubileusze oraz ceremonie wręczenia nagród laureatom mistrzostw.

3

Edukacja

Na targach czeka na Ciebie ogromna dawka wiedzy, która da Ci przewagę nad konkurencją!

4

Ekscytujace mistrzostwa

Możliwość wzięcia udział w mistrzostwach, lub kibicowania uczestnikom - niezapomniane emocje.

5

Strefy tematyczne

Dla komfortu zwiedzania obszar wystawienniczy został podzielony na strefy tematyczne.

6

Targi audytowane przez CENTREX, niezależną organizację reprezentującą branżę targową w Europie.

BEAUTY FORUM STARS AWARD Poland 2024

Zgłoś do 12.01.2024 r. nominacje w kategoriach PRODUKTY i ZABIEGI, EDU-EXPERT oraz BEAUTY IN ACTION. Nominacje oceni jury, jak także internauci w plebiscycie Readers’ Choice.

Lista wystawców

Podczas weekendu targowego 9-10 września 2023 czekało na Ciebie ponad 600 firm i marek.

Bilety wstępu na targi!

Bilet wstępu na targi daje możliwość bezpłatnego udziału w wykładach organizowanych w ramach Kongresu!

Sprzedaż biletów na Targi zostanie uruchomiona w styczniu 2024 r.

Kompleksowa oferta targów została dostosowana zarówno do potrzeb doświadczonych fachowców, właścicieli, menadżerów i pracowników gabinetów kosmetycznych, salonów medycyny estetycznej, jak i osób planujących rozpoczęcie aktywności zawodowej w branży kosmetycznej, w tym inwestorów, studentów i uczniów szkół kierunkowych. Zapraszamy również przedstawicieli drogerii i aptek.

W przypadku chęci zakupu biletów grupowych dla szkół prosimy o kontakt pod nr. telefony +22 858 79 55 lub drogę e-mailową [email protected]

Wstęp dla dzieci do 14 roku życia jest bezpłatny. 

Kongres

Podczas obu dni targów BEAUTY FORUM na uczestników będzie czekała ogromna dawka wiedzy od najlepszych profesjonalistów w branży. Wykłady będą odbywały się w ramach kongresu na I piętrze centrum targowego oraz na scenie Make-up & Style. Program Kongresu zostanie opublikowany w grudniu 2023 r. Uczestnicy po wykładzie będą mieli możliwość zamówienia certyfikatu w cenie 17.90 zł. Bilet wstępu na targi daje możliwość bezpłatnego udziału w wykładach. 

Partnerzy merytoryczni Kongresu

Look & Learn

Podczas targów BEAUTY FORUM & HAIR odbyły się szkolenia Look & Learn z zakresu barberingu oraz fryzjerstwa.
Każdy uczestnik otrzymał certyfikat udziału oraz dwudniowy bilet wstępu na targi.

Sceny i wydarzenia kosmetyczne

Podczas targów BEAUTY FORUM będą mogli Państwo poznać trendy, nowości oraz sięgnąć po najnowsze informacje z branży, a także poczuć emocje podczas finałów mistrzostw i konkursów kosmetycznych.  Nie można będzie przeoczyć także kreatywnych pokazów z zakresu makijażu, stylizacji rzęs i brwi. Bilet wstępu na targi daje możliwość bezpłatnego udziału w pokazach. 

Sceny i wydarzenia fryzjerskie

Przez cały weekend targów BEAUTY FORUM & HAIR głodnych wiedzy zapraszaliśmy na pokazy szkoleniowe z zakresu fryzjerstwa i barberstwa, które odbyły się na scenie HAIR i na scenie BARBERSKIEJ. Bilet wstępu na targi dawał możliwość bezpłatnego udziału w pokazach. 

Strefy wystawiennicze

Dla komfortu zwiedzania obszar wystawienniczy został podzielony na strefy tematyczne: Exclusive, kosmetyka klasyczna i aparaturowa, makijaż klasyczny i PMU, podologia, paznokcie i rzęsy, EKO & More, Szkoły, Uczelnie, Kursy oraz INTERNATIONAL BUSINESS FORUM - strefa dla zagranicznych producentów i inwestorów szukających partnerów biznesowych i dystrybutorów w Polsce.

Mistrzostwa i konkursy

Każdej organizowanej przez nas imprezie nieodłącznie towarzyszą emocjonujące mistrzostwa i konkursy! Podczas targów BEAUTY FORUM odbędą się Konkursy Młodych Talentów o Puchar Blue Diamond i Red Diamond oraz Polskie Mistrzostwa Makijażu.

Relacje z poprzednich edycji

Targi to doskonała okazja do nawiązywania kontaktów biznesowych, wymiany doświadczeń i prezentacji nowości branżowych. To miejsce, gdzie rozwijają się relacje i poznaje się trendy rynkowe. Zobacz, jak prezentowały się minione edycje naszych targów.

INFO